O mnie

Projektowanie wnętrz to przede wszystkim moja pasja. Zaczęłam już jako mała dziewczynka. Studiując z zapartym tchem zagraniczne czasopisma, chciałam przeciwstawić się otaczającej nas w tamtych czasach szarości.

W myślach zmieniałam mieszkanie babci lub domek rodziców przyjaciółki. Jako szczęśliwa posiadaczka własnego, małego pokoju, cyklicznie zmieniałam w nim ustawienie wszystkich mebli. Potem były domy i mieszkania moich znajomych, aż wreszcie przyszedł czas na pierwsze własne mieszkanie.  Przebyłam długą drogę, aby wreszcie móc robić w życiu to co kocham. 

Gdybym miała znaleźć w sobie najbardziej charakterystyczną cechę dotyczącą projektowanych przez mnie wnętrz to powiedziałabym, że jest to skrupulatna dbałość o szczegóły i jakość dobieranych materiałów w celu stworzenia wybranego stylu. Podczas pracy nad projektem bardzo ważnym elementem jest dla mnie współpraca z moimi Klientami, gdyż każdą aranżację traktuję indywidualnie, dopasowując ją do potrzeb jej przyszłych użytkowników.

Jeśli szukacie Państwo pomocy przy aranżacji wnętrza to proszę mi jedynie zaufać, ja zajmę się resztą. Z przyjemnością pomogę Wam zaprojektować wnętrze, w którym będziecie mieszkać, spać, jeść lub pracować. Razem stworzymy przestrzeń jakiej potrzebujecie lub o jakiej marzycie, która pozwoli Wam odpocząć, bądź przeciwnie obudzi w Was zmysły. 

Zapraszam do współpracy, 

Joanna Napiórkowska, właścicielka FRANELI