Country Home

Dom wybudowany na polskiej wsi w 2009 roku. Styl wiejski, angielski a czasem i francuski. Kolorystyka różna w zależności od pomieszczenia, ale głównie biel i ciemne drewno, czerwień, niebieski, zieleń, fiolet i żółcień. Te same kolory będące głównie akcentami w domu zostały przeniesione do ogrodu. Całość miała być spójna, ale nie monotonna. 

Salon

Zabudowa z TV zrobiona z karton-gipsu, w centrum obłożona płytkami klinkierowymi ręcznie formowanymi. Stolarskie wykończenie to ciemne dębowe deski na półkach oraz zabudowa z drzwiczkami i wnęka na sprzęt RTV.  Stolik i sofy w tej samej kolorystyce, jedynie dekoracje to głównie czerwień.

Sypialnia

Sypialnia na poddaszu. Merbau w połączeniu ze złamaną bielą i mocną czerwienią. Boki pomieszczenia w całości zabudowane przez Stolarza. Dużo miejsca na garderobę i nie tylko. Na jednej ścianie ręcznie namalowana za pomocą szablonu tapeta. 

Sypialnia Gościnna

Sypialnia dla gości została zrobiona w stylu francusko-prowansalskim. Ludwikowskie meble i kolory natury z Prowansji- lawenda i ochra. Na podłodze parkiet z merbau, a do niego dopasowany kolor ścian. Dodatki w bieli, ecru oraz kolorze farby kredowej Annie Sloan Chalk Paint Country Grey. Cześć mebli została odnowiona właśnie przy użyciu tych farb. Sypialnia posiada również własny taras wychodzący na ogród. Został on urządzony w taki sposób aby pasował zarówno do wnętrza sypialni jak i do roślin, które rosną w jego pobliżu. 

Kuchnia

Biało-zielona kuchnia w klasycznym wydaniu po angielsku. Całość dolnych szafek to zabudowa z karton-gips. obłożona kafelkami z dodanymi zielonymi frontami oraz zasłonkami. Okap w zabudowie ze sztukaterią. Drewniane blaty i ceramiczny zlew. Jest tu wiele elementów, które tworzą charakterystyczny wiejski klimat. 

Przedpokój i schody

Nawiązanie kolorystyczne do Sypialni. Ściana łącząca obydwa pomieszczenia ma ten sam wzór szablonu tapety i różni się tylko kolorami. Czerwień, bordo, brąz, beżowo-szary i złamana biel. Elementy dekoracyjne nawiązujące do wsi i lasu. Obrazy, bibeloty książki, lampki. Tu wszystko tworzy klimat. 

Łazienka Gościnna

Łazienka dedykowana pokojowi gościnnemu. Bardzo komfortowe rozwiązanie, zapewniające niezależne miejsce dla osób odwiedzających to miejsce. Całość dobrana kolorystycznie do samej sypialni. Podłoga nawiązuje kolorem do parkietu z merbau, natomiast glazura jest w tym samym odcieniu co kolor ścian w sypiani. Dodatki w bieli i kolorze Prowansji czyli rdzawo-pomarańczowym oraz lawendowym.