Jako właścicielka Pracowni FRANELI tym razem będę uczyć dzieci tego czego sama się nauczyłam. Będzie trochę projektowania i trochę robótek ręcznych, wszystko dostosowane do wieku dzieci i ich preferencji. Przede wszystkim ma być twórczo i ciekawie, ale też wesoło i przyjemnie. Zapraszam do świata FRANELI for kids. 

Warsztaty Artystyczne

Cel warsztatów

Celem warsztatów jest uświadomienie dzieci w ich możliwościach artystycznych oraz nauczenie ich ciekawych i nietuzinkowych prac ręcznych. Przewodnią myślą jest dom i jego dekoracja. Główną funkcją warsztatów jest nauczenie dzieci DIY czyli naszego Zrób to sam przy użyciu zarówno nowych rzeczy jak i korzystania z recyklingu artystycznego.  Warsztaty będą, więc przede wszystkim uczyć prac ręcznych tzw. handmade, oraz umiejętności praktycznego ich wykorzystania w przyszłości. Jeśli jednak mówimy o domu, to także chciałabym, aby dzieci posmakowały trochę projektowania wnętrz, będziemy więc uczyć się aranżacji przestrzeni, doboru materiałów wykończeniowych i kolorystyki oraz wielu rzeczy, które przydadzą się naszym dzieciom w codziennym życiu. W nowym roku szkolnym 2017-2018 będę nawiązywała współpracę z innymi osobami, które nauczą nasze dzieci florystyki, decoupage-u czy malarstwa. 

Dla kogo warsztaty

Pomysł warsztatów powstał głównie z powodu zmianowości w polskich szkołach podstawowych, ale także dla dzieci, które lubią zajęcia techniczne. Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku 8-15 lat, co z moich obserwacji jest najbardziej optymalnym wiekiem na tego typu zajęcia. Terminy warsztatów ustalane są indywidualnie, gdy zbierze się grupa. Dodatkowo organizowane są warsztaty w sobotę  o godzinie 11.00 dla dzieci, które nie mają pomysłu na weekend. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Dla warsztatów, które odbywają się w trakcie dnia szkolnego istnieje możliwość przyprowadzania i odprowadzania dzieci korzystających ze szkolnej świetlicy. Czas na przejście nie jest wliczony w czas warsztatów, ale taka forma będzie dodatkowo płata raz na miesiąc w wysokości 10 zł dla zainteresowanych. 

Materiały na warsztaty

Materiały na zajęcia kupowane są przeze mnie i w większości będą pokrywane z opłaty za zajęcia. Przewidziałam 10 zł od dziecka na 2h zajęć. Jeśli wymyślimy coś extra, wtedy będę informowała wcześniej rodziców o pomyśle i będzie to dodatkowo płatne. Na każdy miesiąc z góry będę ustalała tematykę poszczególnych zajęć zgodnie z umiejętnościami i preferencjami dzieci. Nie ukrywam, że będę korzystała z secoundhandów oraz z własnych zasobów. Przy warsztatach dla starszych dzieci będę je namawiała na wykorzystanie niepotrzebnych rzeczy z domu w celu ich przerobienia ( np. stare ramki, guziki, niepotrzebne tasiemki, włóczka, tkaniny itp.) Chciałabym, aby dzieci dzieliły się ze sobą przyniesionymi rzeczami, aby umiały współpracować ze sobą.

Ceny warsztatów

Warsztaty prowadzone sa w grupach po 6 dzieci - 2razy w tygodniu po 2h lub 1raz w tygodniu po 2h.

Grupa A -  2razy/tyg. (8 spotkań po 2h, 16h/m-c, ) = 320 zł/dziecko

Grupa B - 1raz/tyg. (4 spotkania po 2h, 8h/m-c) =160 zł/dziecko                                                                                                      

Uczestnictwo dziecka w pojedynczym spotkaniu 2h - 40 zł.

Podane ceny, płatne raz na miesiąc są z wliczonymi materiałami i z podatkiem VAT.

Kontakt w sprawie warsztatów

Wszelkie dodatkowe informacje będą udzielane pod moim numerem telefonu 604 11 77 65 lub drogą elektroniczną email:biuro@franeli.pl.

Warsztaty odbywać się będą w Pracowni Aranżacji Wnętrz FRANELI  mieszczącej się przy ul. Lubartowskiej 23 lok.21 w Warszawie.

Płatność za warsztaty

Konto do wypłat za uczestnictwo w warsztatach:

FRANELI Joanna Napiórkowska. Siedziba firmy: ul. Lubartowska 23 lok.21, 04-326 Warszawa.

MBank 18 1140 2004 0000 3802 7668 6133.Tytuł przelewu: Warsztaty "Franeli for Kids"-  imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc i rok, za który dokonywana jest płatności.

Oczywiście jest też możliwa płatność gotówką.

Proszę o dokonywanie płatności po pierwszym dniu warsztatów rozpoczynających każdy nowy miesiąc.

PRACE DZIECI

 
898.jpg

Przyjęcia Urodzinowe

Program przyjęć urodzinowych jest dostosowywany do indywidualnego zamówienia solenizanta lub solenizantki. Może obejmować tematyczne warsztaty artystyczne prowadzone przez właścicielkę Pracowni, które są realizowane z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia „Franeli for kids”. Przykładowe tematy:

  1. Pomponowo, chwostowo - nauka robienia pomponów i chwostów oraz wykorzystania ich w różnych elementach dekoracji wnętrz (łapacze snów, wiszące dekoracje pokojów, girlandy) lub naszych osobistych rzeczy tj. zawieszki do kluczy, plecaków. 
  2. Ptaszkowo - nauka robienia z włóczki i wełny ptaków rodzimych, ale także ptaszków egzotycznych tj.papugi czy kolibra. 
  3. Owocowo - nauka robienia owoców z filcu, a przy okazji podstaw szycia igłą i nitką. 

W ramach takich urodzin dzieci dostają materiały i korzystają z narzędzi znajdujących się w Pracowni. Oczywiście prace zabierane są przez dzieci do domu. Pomysłów może być wiele. Będą powstawały nowe, które będą systematycznie wprowadzane w życie podczas warsztatów. Jeśli dzieci je polubią będą też realizowane w ramach przyjęć urodzinowych. Jestem otwarta na sugestie dzieci i ich rodziców, jeśli macie Państwo własny pomysł na tego typu urodziny można je również zrealizować. Tego typu forma urodzin jest przeznaczona dla dzieci od 8-15 lat. 

Jeśli robótki ręczne i handmade nie jest tym co tygrysy lubią najbardziej lub dzieci są młodsze to jest opcja wynajęcia animatorki do zabaw dla dzieci, która również specjalizuje się w tematycznym organizowaniu czasu dzieciom. Aktualnie współpracuję z Panią Agnieszką Brzozowską, właścicielką firmy „Ciekawe Dlaczego” tel. 502 770 394.

Cena zorganizowanego w Pracowni Franeli przyjęcia urodzinowego to:

  • koszt wynajęcia Pracowni na 2 godzinne przyjęcie urodzinowe - 200 zł ( w tej cenie możliwość skorzystania z maszyny do robienia popcornu oraz maszyny do robienia fontanny czekolady, bez produktów)
  • koszt warsztatów artystycznych wraz z materiałami prowadzonych przez właścicielkę Pracowni - 40zł/dziecka
  • koszt wynajęcia animatorki ustalany jest indywidualnie. 

Maksymalna ilość dzieci uczestniczących w przyjęciu urodzinowym to 10 dzieci. 

Jest możliwość zorganizowania odpłatnego poczęstunku i tortu urodzinowego, jak również zamówienie talerzyków, kubeczków i serwetek, oraz zamówienie zaproszeń.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu, najpóźniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 604 11 77 65.