Obrazki

Obrazy, obrazki, zdjęcia w ramkach - jak bez tego wyglądało by nasze mieszkanie? Dla mnie są to niezbędniki przy stylizacji wnętrza. Chciałabym Wam pokazać moje pomysły na proste obrazki, które możemy zrobić sami bez konieczności kupowania wszystkiego w sieciowych sklepach.
Dzięki temu nasze wnętrza będą ciekawsze i bardziej nasze.


1. Stare drewniane ramki pomalowane farbą akrylową w kolorze miętowym, do tego tło obrazka to tkanina w tym samym odcieniu mięty w białe kropki, a na tym wycięte z materiału serca. W sam raz do pokoju dwóch dziewczynek.


2.Stara ramka z Ikea, ale pomalowana akrylową farbą i przetarta na rantach, następnie polakierowana. Wnętrze to stara litografia botaniczna kupiona na Allegro. 3. Kolejna propozycja to wykorzystanie starego passepartout i oklejenie go resztkami tapety.
 4. A tu kupione przez mnie w zakładzie stolarskim listwy do zrobienia ramy obrazu. Sklecone przez męża, pomalowane przez mnie i oprawione przez ramiarza.
Tutaj znów wykorzystałam materiał jako tło, a na nim serwetki z Allegro.5. Pomysł ten sam, ale ze zdjęciami i wykorzystana stara ramka, oczywiście przemalowana i przetarta.


 
 
 6. A tutaj wykorzystane antyramy, średnio pasujące do wiejskiego wnętrza, ale z podkładem materiałowym i rysunkami dzieci. Czemu nie?


 
 
 
 
Zachęcam do własnych pomysłów!