Oprócz wykonywania projektów wnętrz, firma Franeli zajmuję się także wykonywaniem różnego rodzaju dekoracji. Malowaniem mebli, ich przerabianiem oraz tapicerowaniem. Szyciem poduszek dekoracyjnych, robieniem i przerabianiem nietuzinkowego oświetlenia, projektowaniem obrazów z materiałów i tapet. Są to zarówno projekty własnego pomysłu jak i wykonywane na zlecenie Klientów.

Poduszki

Cudowny element dekoracyjny każdej kanapy, sofy czy fotela. Uwielbiany przez kobiety i denerwujący mężczyzn. Osobiście uwielbiam je projektować, łączyć ze sobą różne wzory lub faktury. Smaczku dodaję lamówkami, zakładkami, koronkami lub ostatnio bardzo modnymi chwostami lub pomponami. Lubię je robić zarówno w  zwariowanym stylu boho jak i w ponadczasowej elegancji. Wymyślam własne projekty, ale jestem także otwarta na pomysły Klientów i pomagam w ich realizacji. 

Meble

Meble z duszą, czyli antyki i starocie są niezwykle wdzięcznym materiałem do renowacji. Do malowania takich mebli używam farb kredowych Annie Sloan. Wyszukuję sama co ciekawsze egzemplarze i daję im "nowe życie". Wykonuję też metamorfozy mebli na zlecenie.

Dekoracje 

Łapacze snów, malowane pudełka, ptaszki, serca-zawieszki, malowane spinacze czy wieszaki - jednym słowem ręcznie robione dekoracje wnętrz. Gdy mam trochę czasu robię takie drobiazgi, aby cieszyły oko we wnętrzu i nadawały mu indywidualny charakter.